Gdańsk ul. Piekarnicza 16b
tel. 609-399-009

Wybór szkoły to bardzo ważna decyzja w życiu każdej rodziny. Dlatego zachęcamy do odwiedzania nas w trakcie dni otwartych.

Wszystkie Dni Otwarte organizowane są w soboty. Spotkanie zaczynamy o godzinie 10:00 prezentacją Dyrektora Szkoły, po wystąpieniu jest czas na zadawanie pytań, rozmowy z nauczycielami, a także spacer po szkole. Całe wydarzenie powinno zakończyć się najpóźniej o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową propozycją Otwartą Szkołą, która odbywa się w czwartek, dwa dni przed każdym Dniem Otwartym.

 • Dzień otwarty 2 lutego

  Dzień otwarty 2 lutego

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 2 lutego (sobota) w naszej szkole przy ul. Piekarniczej 16b. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...

 • Dzień otwarty 6 kwietnia

  Dzień otwarty 6 kwietnia

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 6 kwietnia (sobota) w naszej szkole przy ul. Piekarniczej 16b. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...

 • Dzień otwarty 8 czerwca

  Dzień otwarty 8 czerwca

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 8 czerwca (sobota) w naszej szkole przy ul. Piekarniczej 16b. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...