Gdańsk ul. Piekarnicza 16b
tel. 603-809-110, 609-399-009

W szkołach TE Vizja bardzo duża uwagę przywiązujemy do aktywności uczniów w ramach kół naukowych oraz klubów zainteresowań. Uczestnictwo w tych zajęciach jest bezpłatne. Każde dziecko może wybrać najbardziej interesujące zajęcia spośród szerokiej oferty.

 • Francuski Artystycznie

  Francuski Artystycznie

  Zajęcia dodatkowe Francuski Artystycznie mają na celu zainteresowanie uczniów kulturą Francji jak również kulturą krajów francuskojęzycznych. Na zajęciach dzieci poznają zabytki i zwyczaje francuskie, zapoznają się z narodowymi grami francuskimi, poznają kuchnię francuską, poznają symbole narodowe Francji i bohaterów dziecięcej literatury francuskiej, oraz piosenki francuskojęzyczne.

  więcej...

 • Alles Klar

  Alles Klar

  W XXI w. znajomość języka obcego jest wartością nadrzędną. Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie w świecie bez tej ważnej umiejętności, która pozwala otworzyć się na innych ludzi i przekroczyć granice komunikowania się.

  więcej...

 • Koło historyczne

  Koło historyczne

  ,, Takie będą Rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie…” - Ta nadal aktualna myśl pochodząca z epoki nowożytnej zobowiązuje nas do kształcenia i wychowywania nowych pokoleń. Tyczy to się szczególnie wiedzy historycznej, z której uczniowie mają czerpać radość i satysfakcję w poszukiwaniu rzeczy nie znanych lub dawno zapomnianych.

  więcej...

 • Mały Eksperymentator

  Mały Eksperymentator

  Zajęcia te stanowią zbiór doświadczeń, dzięki którym odkrywamy tajemnice przyrody. Korzystając z hasła: „Dobra zabawa i wesoła nauka” staramy się odpowiedzieć na nurtujące nas pytania dotyczące różnych zjawisk przyrodniczych, które odgrywają w życiu człowieka znaczącą rolę.

  więcej...